logo
19/11
11/11
02/11
28/10
21/10
19/10
02/10
01/10
30/09
29/09
28/09
27/09
2 ...

У НПП «Північне Поділля» реалізовують проект нового краєзнавчо-орнітологічного турмаршруту (ФОТО)

08-08-2019

У НПП «Північне Поділля» реалізовують проект нового краєзнавчо-орнітологічного турмаршруту (ФОТО)
Фото: Михайла Шишки

Працівники Національного природного парку «Північне Поділля» приступили до реалізації проекту нового краєзнавчо-орнітологічного туристичного маршруту, проектна назва якого «В урочищах Малого Серету», що пролягатиме заповідними ділянками природоохоронної установи та околичними селами.

Про це зазначено на офіційній Фейсбук-сторінці НПП «Північне Поділля».

Як зазначила провідна фахівчиня з рекреації Мар’яна Дудчак, маршрут буде унікальним у своєму роді й привабливим для туристів різних вікових категорій. Також фахівці з туризму НПП «Північне Поділля» запевняють, що під час мандрівки цим маршрутом туристи матимуть неабияку нагоду оглянути не лише розмаїття орнітофауни, яка стрічається тут, на водоймах та мальовничих степових берегах річки Малий Серет, але й чудові джерела, які інтенсивно б’ють на поверхню прохолодною кришталево-чистою водицею, закам’янілі виступи тортонських пісковиків тощо. Та, найголовніше, серед цікавих об’єктів – старовинні дерев’яна церква та дзвіниця початку XVIII ст., які є пам’ятками сакральної архітектури державного значення, та сучасний храм – Собор Пресвятої Богородиці, на фасаді якого написано унікальний фрагмент із картини Рафаеля Сікстинська Мадонна.

Туристичний маршрут «В урочищах Малого Серету» розрахований на пішу мандрівку одного дня, його проектна протяжність дорівнює 12,5 км.

Михайло ШИШКА, журналіст, спеціально для Leopolis.news

Львів: 2° C
24.2
26.81