logo
02/06
01/06
31/05
29/05
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
22/05
2 ...

Львівське видавництво «Апріорі» пропонує дізнатися більше про чоловічу сексуальність

07-05-2019424

Львівське видавництво «Апріорі» пропонує дізнатися більше про чоловічу сексуальність

 

Львівське видавництво «Апріорі» вперше випустило українською мовою книжку професора Станіслава Комарека «Чоловік як еволюційна інновація? Есеї про чоловічу природу, сексуальність, життєві стратегії та метаморфози маскулінності», яка стала бестселером у Чехії.

Про це повідомляє прес-служба видавництва.

Книжка присвячена природі та сексуальності чоловіків, їхній поведінці у найрізноманітніших ситуаціях війни та миру, виникненню та організації чоловічих колективів, ставленню чоловіків до жінок та до інших чоловіків, зміні образу чоловіка у плині історії і багатьом іншим темам, зокрема й глибоко табуйованим.

«У Чехії це видання, як і багато інших книжок професора Станіслава Комарека, стало науково-популярним бестселером завдяки глибокій ерудиції автора в біології та суспільних науках, свіжості й неупередженості його погляду на світ і особливому «комареківському» стилю – дещо провокативному і сповненому гумору та іронії. Видання призначене для всіх чоловіків та жінок – від вісімнадцяти років і до благих літ», – йдеться в описі до книжки.

Leopolis.news