logo
08/12
07/12
06/12
2 ...

Через негоду в Україні підскочили ціни на огірки

11-08-2019

Через негоду в Україні підскочили ціни на огірки
Фото: Ілюстративне

Через прохолодну та дощову погоду в Україні пропозиція огірків на ринку порівняно з минулим тижнем помітно знизилася.  Відповідно, цього тижня ціна на них знову зросла.

Про це повідомляє «Главком» із посиланням на аналітиків проекту EastFruit.

Зазначається, що через прохолодну та дощову погоду дозрівання огірків у відкритому ґрунті дещо сповільнилося.

«На сьогоднішній день грунтовий огірок з місцевих господарств надходить у продаж за ціною 10-15 грн/кг ($0,40-0,59/кг), що в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня», - йдеться у повідомленні. 

За словами галузевих експертів, підвищувати ціни на огірок українським господарствам вдалося, насамперед, за рахунок обмеженої пропозиції. 

«Вибірки ґрунтового огірка малооб'ємні через дощову погоду. З теплиць продукцію також наразі постачають поки поодинокі комбінати. Більшість українських тепличних комбінатів планують вийти на ринок у другій половині серпня», - інформують аналітики.

Варто зазначити, що на даний момент ціни на ґрунтовий огірок на українському ринку коливаються фактично в тому ж діапазоні, що і в аналогічний період минулого року. При цьому більшість операторів ринку поки не бачать передумов для зниження цін у даному сегменті. 

Leopolis.news

Львів: 6° C
23.72
26.32