logo
05/06
04/06
03/06
02/06
01/06
30/05
28/05
27/05
26/05
22/05
2 ...

Село на Старосамбірщині приваблюватиме туристів крафтовим сиром і «ковбойками»

12-08-2019250

Село на Старосамбірщині приваблюватиме туристів крафтовим сиром і «ковбойками»

У селі Нове Місто Старосамбірського району спільно з районною радою написали бізнес-план та для його втілення отримали мільйон гривень інвестиції.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

Село за 11 кілометрів від кордону, тому молодь та жителі середнього віку роз’їжджаються на заробітки по країнах Євросоюзу. «Наша мета, – сказала голова районної ради Тетяна Терлецька, – зупинити цей негативний процес. Цього можна досягти, давши людям роботу на місці».

Для цього, зокрема, у Новому Місті будують крафтову сироварню та цех з виготовлення морозива. Для цього як сировину використовуватимуть молоко тутешніх селянських господарств.

Запрацює мініпекарня, де кожен охочий зможе побачити, як випікатимуть хліб. Окрім того, у селі почали популяризувати культуру Дикого Заходу. Так навіть народився жарт – бойки перетворилися на ковбойків, новомістяни зареєстрували власний бренд – «CowBoyky».

У Новому Місті відкрили бізнес-школу, де навчають реалізовувати заплановані для приїжджих атракції. Зокрема, туристів навчають кидати ласо, возять на бричках, годують «ковбойківськими» стравами.

Leopolis.news