logo
04/07
03/07
02/07
01/07
30/06
26/06
25/06
24/06
2 ...

Українські та польські авіатори обговорили модернізацію літаків МІГ-29

14-08-2019156

Українські та польські авіатори обговорили модернізацію літаків МІГ-29
Фото: Укроборонпром

Українські та польські фахівці та експерти вивчають можливості вдосконалення літаків типу Міг-29. Про проблемні питання підтримання льотного стану, експлуатації та модернізації цих винищувачів йшлося на міжнародній конференції, яка нещодавно відбулася на базі ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до ДК «Укроборонпром».

Про це повідомляє офіційний сайт Укроборонпрому.

Від польської сторони учать у заході взяли представники низки профільних компаній авіаційної галузі.  З української – представники «Укроборонпрому», керівники державних авіаремонтних підприємств, Повітряних сил ЗСУ.

У ході конференції учасники обговорили широкий спектр виробничих питань, із якими стикаються представники двох сусідніх держав у процесі експлуатації, ремонту та модернізації МіГ-29. Варто зауважити, досвід польських партнерів у цьому питанні становить понад 20 років, українські ж авіаремонтники працюють із літаками МіГ-29 понад 25 років. Тож під час заходу сторони поділилися власним багаторічним досвідом організації експлуатації та забезпечення справності парку винищувачів.

У підсумку конференції напрацьовано модель обміну спеціалізованою інформацією та робочими рекомендаціями між представниками країн-учасників. Також досягнуто домовленостей щодо проведення таких зустрічей на регулярній основі та розширення переліку країн-учасників.

Leopolis.news