logo
24/02
21/02
20/02
19/02
18/02
2 ...

Усі офіційні виступи у стінах парламенту повинні бути українською мовою – Разумков (ВІДЕО)

14-08-2019100

Усі офіційні виступи у стінах парламенту повинні бути українською мовою – Разумков (ВІДЕО)

Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков запевняє, що докладе всіх зусиль для того, щоб парламентарії дотримувалися регламенту і говорили винятково українською мовою, аж до відключення мікрофонів.

 

Про це він заявив, коментуючи перепалку на ґрунті використання російської мови на засіданні підготовчої депутатської групи, передає «Інтерфакс-Україна».

Разумков підкреслив, що всі виступи в офіційному форматі в стінах парламенту повинні бути державною мовою – це відповідає регламенту.

«Це коректно і правильно стосовно Верховної Ради та до своїх колег», – сказав він.

«Я спробую зробити так, щоб не дозволити це (говорити російською, - ред.)», - сказав він, давши зрозуміти, що буде готовий і відключати мікрофони.

Раніше на засіданні підготовчої депутатської групи співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович відмовився переходити на українську мову під час виступу. Він заявив, що в законах не сказано про необхідність народним депутатам говорити державною мовою. На це відреагувала перший віцеспікер Ради 8-го скликання Ірина Геращенко, закликавши в офіційному форматі використовувати тільки державну мову, дотримуючись регламенту. У цій перепалці Разумков підтримав Геращенко.

Leopolis.news