logo
02/08
01/08
31/07
29/07
28/07
27/07
26/07
2 ...

ЗСУ отримають нові стволи до зенітної установки ЗУ-23-2 (ФОТО)

16-08-2019241

ЗСУ отримають нові стволи до зенітної установки ЗУ-23-2 (ФОТО)
Фото: Укроборонпром

ДП «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння», що входить до складу ДК «Укоборонпром», успішно завершило всі необхідні випробування для постачання до українського війська 23-мм стволів КБА 40 для зенітної установки ЗУ-23-2.

Про це повідомляє офіційний сайт Укроборонпрому.

Київське підприємство за власні обігові кошти розробило робочу конструкторську документацію та за власною технологією виготовило перші стволи, які витримали жорсткі умови визначально-відомчих випробувань в повному обсязі. За їх результатами було прийнято рішення щодо допуску стволів до експлуатації у Збройних Силах України.

Під час випробувань були перевірені точність, дальність, кучність стволів, їх живучість та здатність витримати швикострільність зенітної установки у 2000 пострілів за хвилину, тобто 33 постріли за одну секунду. Окрім того, новий ствол витримав і різке охолодження після такого темпу стрільби. Загалом випробування засвідчили перевищення характеристик КБА 40 у порівнянні зі застарілим стволом радянського виробництва.

КБА 40 дозволить замінити аналогічні радянські стволи, які сьогодні використовуються у зенітних установках ЗУ-23-2, що зарекомендувала себе як ефективний засіб знищення як повітряних, так і наземних цілей завдяки високому темпу та дальності стрільби. Окрім того, на підприємствах Концерну йдуть розробки бойових модулів з використанням стволів КБА 40 для оснащення ними української бронетехніки.

Наразі КБ «Артилерійське озброєння» готове до серійного виробництва стволів КБА 40 у випадку замовлення з боку Міноборони, а також інших силових відомств.

Leopolis.news