logo
28/02
27/02
26/02
25/02
2 ...

Споживачам пропонують запастися газом на весь зимовий період за літньою ціною

22-08-201945

Споживачам пропонують запастися газом на весь зимовий період за літньою ціною
Фото: mukachevo.net

З 23 серпня до 25 вересня в рамках акції «Твоя енергонезалежність» споживачі газу вперше мають можливість закупити персональний резерв газу на весь опалювальний сезон.

Про це повідомляє пресслужба ПАТ «Львівгаз збут».

Запас газу можна придбати за літньою ціною – 5 995,53 грн за 1000 куб. м. У ціні не враховано послуги за доставку газу, які змінюються залежно від регіону. Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежено: 25 тис. куб. м на одне домогосподарство.

«Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Львівгаз збуту». У НАК «Нафтогаз України» зазначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні від початку року. Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій.

«Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Львівгаз збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора», – інформують у ПАТ «Львівгаз збут».

Зазначають, що використовувати газ, куплений у межах акції «Твоя енергонезалежність», можна буде від 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року. Від цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ із резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому залежатиме від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Leopolis.news