logo
04/08
03/08
02/08
31/07
30/07
2 ...

Маленькі хитрощі сучасних красунь

24-08-2019796

Маленькі хитрощі сучасних красунь
Фото: Ілюстративне

Вродлива жінка – доглянута жінка. Підтримувати красу і привабливість легко: достатньо займатися спортом, слідкувати за тілом та обличчям вдома, а також правильно й збалансовано харчуватися. У цій статті ми розкриємо деякі секрети справжніх сучасних красунь. Читайте подробиці.

Гладка шкіра

Бути готовою піти на пляж або відвідати басейн із друзями в будь-який момент може не кожна жінка. Адже для цього потрібно завжди мати ідеально гладку шкіру, без зайвих відрослих волосинок на тілі, навіть в інтимній зоні. Тому регулярна епіляція – одна з головних хитростей сучасної жінки.

Існують різні способи депіляції, але лазерна епіляція – сучасна процедура видалення волосся, що дозволяє за кілька сеансів позбутися небажаного волосяного покриву назавжди.

Видалити волосся лазером можна на будь-якій ділянці тіла: ногах, обличчі, під пахвами, в інтимних місцях, над верхньою губою. Наприклад, детальніше про депіляцію рук радимо почитати на https://medcity.ua/services/lazernaya-epilyatsiya/lazernaya-epilyatsiya-ruk/.

Переваги цієї методики: відсутність ризиків побічних ефектів, максимальна ефективність і результат у вигляді гладкої шкіри, що збережеться назавжди. З лазерною епіляцією можна забути про бритви, віск та інші процедури, котрі потрібно повторювати й турбуватися про те, що поява волосся на тілі зруйнує плани відвідати вечірку біля басейну з друзями.

Правильне харчування

Поки одні жінки виснажують свій організм жорсткими дієтами з максимальними обмеженнями, інші знають, що позитивний результат можливий тільки з правильно складеним раціоном. Щоб мати красиве, струнке тіло, потрібно їсти багато овочів і фруктів. Обов'язково слід вживати пісне м'ясо та рибу – джерела білку, що так необхідний м'язам. Ще один секрет сяючої шкіри й квітучого зовнішнього вигляду – дотримання правильного водного режиму: в день потрібно пити не менше 2-2,5 л простої чистої води.

Ідеальне тіло з коригуючими процедурами

Вродлива, приваблива жінка, незалежно від віку, повинна любити себе та своє тіло. Ідеальна фігура без складок і целюліту – предмет заздрості тих представниць прекрасної статі, які намагаються досягти бажаного результату виснажливими тренуваннями у фітнес-центрах. Але хитрі красуні знають: результат досягається не лише спортом, а й косметологічними процедурами.

Однією з найбільш дієвих є ліпомоделювання – процедура зі зменшення обсягів проблемних зон. Вона дозволяє швидко та якісно прибрати целюліт, підтягнути живіт та зробити його плоским, скорегувати контури тіла, усунути в'ялість шкірного покриву. Про особливості проведення, підготовку й результати ліпомоделювання можна дізнатися на Esthetology.ua/services/korrekcziya-figury/vela-shape.

Спорт

Коригувальні процедури допомагають набути бажаних форм, а підтримувати отриманий результат можна і потрібно спортом. Що вибрати – заняття в домашніх умовах чи відвідування тренажерного залу, кожна панянка вирішує самостійно. Однак, щоб спорт дійсно тримав м'язи та шкіру в тонусі, займатися потрібно правильно – не вдома, дивлячись серіал, а в фітнес-клубах, наприклад, 5Element.ua, де кваліфіковані та досвідчені тренери доберуть ефективну індивідуальну програму тренувань.

Не всі фітнес-центри й тренажерні зали можуть похизуватися можливістю складати індивідуальні програми. Адже головна хитрість не в катуванні себе тренуваннями, а в тому, щоб вибрати правильні навантаження, що дозволяють опрацювати проблемні зони й окремі ділянки тіла. Тому, до вибору фітнес-клубу варто поставитися відповідально: ретельно дослідити інформацію, дізнатися про кваліфікацію тренерів і почитати відгуки.

Дотримуйтесь цих простих порад, і ви завжди будете виглядати доглянуто, красиво та привабливо!

Leopolis.news