logo
28/02
27/02
26/02
25/02
2 ...

Зеленський порівняв окуповані Росією Крим і Донбас з двома дітьми, яких викрав сусід (ВІДЕО)

24-08-201924

Зеленський порівняв окуповані Росією Крим і Донбас з двома дітьми, яких викрав сусід (ВІДЕО)
Фото: Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу з нагоди Дня Незалежності України порівнявш окуповані Росією Крим та частину Донбасу з двома «дітьми, яких відібрав сусід».  

Про це повідомляє «Українська правда».

«Уявіть, що, наприклад, сусід відібрав у вас двох дітей. Першу дитину – просто викрав», – сказав Зеленський

«Їй видали нове свідоцтво про народження, а потім кажуть: та ми не забирали вашу дитину. Вона сама захотіла жити з нами. Ну і що, що під дулом автоматів? Це її бажання. І взагалі – хто вам сказав, що це – ваша дитина? Вона споконвіку була нашою. Ви не хвилюйтесь, їй тут буде краще, у нас прекрасний притулок біля моря, під сонечком», – додав він

«І от пройшло 5 років. І ті, хто був так занепокоєний, кажуть: та, наче, все нормально. Дитина за вами вже не плаче. І взагалі – не сильно вона на вас і схожа. Чому вони так кажуть? Тому що це – не їхня дитина», – сказав президент

За словами Зеленського, другу «дитину» закрили у дитячій кімнаті.

«І поставили озброєну охорону. Вам кажуть – яка охорона? Там нікого немає. І ви чуєте, як ось тут поруч, за стіною, ваша дитина плаче, але не можете туди зайти»

«Кожного дня у кожного з нас розривається серце. І будь-які перемоги чи здобутки неповноцінні, адже наша родина неповна. Та настане день, і ми обов’язково зберемося разом. Бо голос рідної крові переможе», - підсумував президент України. 

Зеленський заявив, що для України 24 серпня є найважливішим днем. Президент подякував військовим, які на Донбасі захищають Україну, повідомляє пресслужба ОПУ.

«Завдяки вам ми відзначаємо сьогодні 28-му річницю з Дня Незалежності», – підкреслив Зеленський.

Водночас він висловив надію, що невдовзі у країні припиняться бойові дії та настане мир.

«У цей важливий день ми віримо, що в українському календарі скоро з’явиться інша, не менш знакова дата. Конкретне число і місяць – неважливі. Бо це буде день, коли настане мир», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський також закликав усіх українців єднатися та разом будувати державу.

«Ми різні. Але єдині. Мусимо бути єдині, бо тільки тоді ми сильні. Мусимо зрозуміти, що розраховувати маємо тільки на себе. Не сваритися через минуле, а об’єднатися заради майбутнього. Україномовні та русскоговорящие, незалежно від віку, статі, віросповідання – бути єдиним народом. Не на плакатах, не в гаслах, а ось тут. У кожного в серці. Ми повинні рухатися вперед, разом будувати країну, разом робити неможливе», – зазначив Президент України.

Водночас він висловив упевненість у подальшому розвитку країни завдяки новому поколінню, яке сформувалося в умовах незалежності.

«Сьогодні вже сформувалося ціле покоління, народжене в незалежній Україні. Для них це нормальний стан речей. Для них не може бути по-іншому. І це прекрасно. Бо це покоління – наша ментальна опора. Опора свободи, демократії та розвитку. Вони мислять інакше, вони думають сучасно, а значить – Україна рухатиметься тільки вперед», – наголосив Володимир Зеленський.

Leopolis.news