logo
05/06
04/06
03/06
01/06
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

Львівський бронетанковий завод відзначив 75-річчя (ФОТО)

09-05-2019332

Львівський бронетанковий завод відзначив 75-річчя (ФОТО)

Фото: МОУ

Сьогодні, трудовий колектив Львівського бронетанкового заводу урочисто святкує 75 років з дня створення.

Про це повідомляє Інформаційне агентство МО України (м. Львів)

З вітальними словами до працівників, гостей та відвідувачів звернулися представники оборонного відомства, органів державної влади та місцевого самоврядування. У своїх промовах вони дякували колективу за стійкість та непохитність у часи тотального знищення вітчизняної оборонної промисловості, за самовідданість на початку війни та незгасимий ентузіазм в роботі.

Як розповів головний інженер ДП «Львівський бронетанковий завод» Герман Сметанін найвагомішими досягненнями львів’ян за минулі роки є невпинне нарощування матеріально-технічної бази, освоєння та розробка новітніх зразків броньованої гусеничної техніки.

«В даний час підприємство займається подальшою модернізацію та виконує ремонт бойових машин для потреб Українського війська. Минулого року завершено комплекс відомчих випробувань та допущено в експлуатацію універсального багатоцільового тягача БРЕМ «Лев», що призначений для проведення механічної розвідки на полі бою, проведення робіт по евакуації аварійних танків із зони дії противника тощо. Цього року плануємо пройти цим же шляхом з іншою нашою розробкою – бойовою ремонтно-евакуаційною машиною «Зубр». Їхня особливість в тому, що вони спроектовані нашими конструкторами з нуля. При її проектуванні та виробництві використані комплектуючі не російського, а українського та західного виробництва, що суттєво вплинуло на надійність машин під час їхнього використання у важких та особливих умовах», – наголосив Герман Сметанін.

Натомість представник Центрального бронетанкового управління ЗС України полковник Олександр Гордієнко зазначив, що освоєння випуску ремонтної техніки колективом підприємства є вкрай затребуваним у військах.

В межах свята найкращих представників заводу було відзначено Почесними грамотами, відзнаками оборонного відомства.

Родзинкою свята, без перебільшення, стала експозиція зразків бронетанкової техніки, до огляду якої були запрошені усі охочі.

Leopolis.news