logo
02/08
01/08
31/07
29/07
28/07
27/07
26/07
2 ...

Україна випробувала модернізовані ракети «Вільха-М» (ВІДЕО)

30-08-2019219

Україна випробувала модернізовані ракети «Вільха-М» (ВІДЕО)

На півдні Одещини, в районі населеного пункту Лебедівка, у п'ятницю успішно проведено випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню «Вільха-М».

Про це повідомляє сайт РНБО.

«30 серпня на півдні Одеської області відбулися випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню «Вільха-М» зі збільшеною дальністю ураження. Стрільби модернізованими ракетами «Вільха-М» завершені успішно», - зазначив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос після завершення випробувань.

За його словами, РНБО ухвалила низку рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання нових ракет для реактивних систем залпового вогню.


«Вільха-М» - розробка конструкторів підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво зазначених ракет здійснюватиметься в Україні за замкненим циклом. Максимальна дальність польоту ракети - 130 кілометрів. Це глибока модернізація радянської РСЗВ 9К58 «Смерч» з коректованим боєприпасом.

Leopolis.news