logo
06/06
2 ...

У Львові презентуватимуть краудфандингову платформу для ГО та ЗМІ

10-05-20191478

У Львові презентуватимуть краудфандингову платформу для ГО та ЗМІ

16 травня у Львові презентуватимуть першу у Західному регіоні краудфандингову платформу StartEra (startera.org.ua), що створена Tech StartUp School у партнерстві з Національним університетом «Львівська політехніка» і медіа-хабом «Твоє місто».

Як пояснюють автори ініціативи, це інноваційна краудфандингова платформа для розміщення і просування творчих, соціальних і технологічних проектів, а також громадських ініціатив за фінансової підтримки з боку тих, хто вболіває за розвиток і реалізацію інноваційних проектів. Веб-сторінка платформи має україномовний та англомовний інтерфейси. До числа експертів StartEra увійшли відомі в Україні представники бізнесового, громадського та академічного секторів.

Платформа надає широкі можливості для громадських організацій щодо пошуку джерел фінансування різноманітних соціальних проектів, які здатні вирішити актуальні проблеми суспільного життя.

У програмі заходу:
• Презентація платформи Startera.org.ua, її переваг та можливостей;
• Представлення команди експертів краудфандингової платформи;
• Презентація конкурсу стартап проектів на платформі StartEra, що відбудеться у рамках проведення «Інноваційної весни 2019»;
• Інформування про можливості співфінансування найбільш затребуваних проектів з боку місцевих органів влади та благодійних фондів;
• Ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу та стартапів, щоб обговорити ділові пропозиції, отримати інвестування та обмінятися контактами.

Leopolis.news