logo
21/01
20/01
18/01
17/01
16/01
15/01
2 ...

У Франковому університеті – нові проректори

06-09-2019

У Франковому університеті – нові проректори
Фото: stezhkamu.com

Новообраний ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник затвердив склад проректорів вишу.

Про це кореспонденту Leopolis.news повідомили у ЛНУ.

Кількість проректорів у Франковому університеті зменшилася на одного: тепер їх буде шестеро. Четверо заступників ректора не зберегли своїх посад. Приставку «екс» відтепер матимуть колишній багаторічний перший проректор університету Василь Височанський, а також проректори Ярослав Гарасим, Марія Зубрицька та Мар’ян Лозинський. 

У керівництві Львівського національного університету імені Івана Франка з’являться троє нових осіб. Першим проректором призначено доцента економічного факультету, секретаря приймальної комісії ЛНУ Андрія Гукалюка. Проректором із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку став багаторічний голова профкому викладачів ЛНУ, доцент історичного факультету Володимир Качмар. Проректором із науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці стала професорка кафедри банківського і страхового бізнесу економічного факультету ЛНУ Софія Лобозинська.

Зі старого складу проректорів на своїх посадах залишилося троє: проректор з наукової роботи Роман Гладишевський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський та проректор з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news

Львів: 3° C
N/a
26.94