logo
21/01
2 ...

Голову Рудного зобов’язали за 10 днів надати пропозиції щодо забезпечення селища питною водою

11-09-2019

Голову Рудного зобов’язали за 10 днів надати пропозиції щодо забезпечення селища питною водою
Фото: brovmedcentr.in.ua

Сьогодні, 11 вересня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання забезпечення мешканців селища Рудно питною водою гарантованої якості, а також питання виконання Рудненською селищною радою приписів комісії ТЕБ і НС із цього питання.

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Як доповіла завідувач Львівського міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Галина Михальчук, при проведені аналізу проб води з джерел водопостачання смт Рудного було виявлено відхилення за бактеріальними та санітарно-хімічними показниками, на сьогодні ситуація не змінилася.

Представниця Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Галина Пилипович розповіла, що на директора КП «Теребля» – підприємство, яке розповсюджує воду в смт Рудне – складено протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та винесено постанову про накладення штрафу на суму 33 384 грн.

«З метою належного водопостачання смт Рудно, за кошти міського бюджету Львова було проведено досить серйозні і вартісні роботи. Тому сьогодні ми готові подавати у Рудно питну воду належної якості з центрального водогону «Карачинів-Львів», питання – лише в прокладанні мережі по селищу», – доповів в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Присутній на засіданні комісії рудненський селищний голова Ігор Форманчук наголосив, що своїми силами селище фізично не може вирішити це питання, оскільки бюджет Рудно невеликий.

 «Відповідальність за постачання водою – на селищному голові. Місто може долучитися до фінансування цих робіт, але має бути пайова участь селища. Тому прошу продумати щодо пайової участі в проведенні водопровідних мереж на території Рудно і дати свої пропозиції. Зокрема, даємо вам 10 днів часу, щоб надати пропозиції комісії ТЕБ і НС щодо вирішення питання, зокрема – фінансування, по забезпеченню водою смт Рудно. Це й участь у відповідних програмах, і ваша пайова участь», – наголосила заступниця голови міської комісії питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Leopolis.news

Львів: 3° C
N/a
N/a