logo
16/09
15/09
14/09
13/09
...

У Нідерландах визнали Цемаха підозрюваним у справі MH17

11-09-2019

У Нідерландах визнали Цемаха підозрюваним у справі MH17

Нідерланди перекваліфікували Володимира Цемаха, якого раніше вважали ключовим свідком у справі про знищення малайзійського літака MH17 над Донбасом, у підозрювані.

Про це в інтерв'ю DW розповіла депутатка Європарламенту від Нідерландів Каті Пірі.

За її словами, міжнародна слідча група (JIT) і нідерландський прокурор поширили лист, в якому говорилося про те, що відповідно до недавньої інформації, що з'явилася цього літа, тепер Цемаха розглядають в якості одного з підозрюваного.

На думку Пірі, вимога Росії віддати їй Цемаха свідчить про те, що Москва визнає свою провину в катастрофі «Боїнга» рейсу MH17.

Зазначимо, що прокуратура Нідерландів попросила РФ видати Цемаха, якого Україна передала Росії згідно з умовами обміну полоненими.

Як повідомляли, 7 вересня в Україну в рамках обміну повернулися 35 осіб, серед яких - 24 полонені моряки та політв'язні Сенцов, Кольченко, Балух, Сущенко, Карпюк, Клих, Гриб, Євген та Артур Панови, Бекіров та Сизонович.  

Україна у свою чергу також видала Росії 35 осіб. Серед них і Володимир Цемах. Причетні до організації обміну заявляли, що включення фігуранта катастрофи MH17 в списки на обмін було однією з головних умов президента Росії Володимира Путіна.

Leopolis.news

Львів: 12° C
24.71
27.42