logo
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

У Самборі показали, як хочуть вчити підприємців розвивати власний бізнес (ФОТО)

12-09-2019316

У Самборі показали, як хочуть вчити підприємців розвивати власний бізнес (ФОТО)

Учора, 11 вересня, у Самбірському центрі зайнятості відбулася презентація бізнес-школи TECH BUSINES SCHOOL.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

Співзасновники нового й актуального на сьогодні проекту Міжнародної бізнес-школи для керівників вищих навчальних закладів міста Самбора та місцевих підприємців є Благодійна організація «Фонд Доскічів» та НУ «Львівська політехніка».

Думками про актуальність зародження бізнес-школи на презентації поділився Назар Подольчак – професор НУ «Львівська політехніка». За його словами, головна мета проекту – показати і розкрити можливості, які має конкретна територія, допомогти молоді, яка розпочала власну справу, вже досягла певного результату в бізнесі та хоче його розвинути.

Студенти бізнес-школи самі вибирають, що і як їм потрібно для подальшої ефективної роботи. Навчатимуть їх вітчизняні та зарубіжні викладачі високого рівня, добре знані в наукових та бізнесових колах. Випускники отримують державні дипломи магістра, а також сертифікати міжнародного значення.  

Наголошували, що методика максимально наближена до зручності. Працюєш – навчаєшся, а курс розраховано на півтора року за модульною системою. За словами Юрія Доскіча, обов’язковою умовою є те, що випускник повинен повернутися на місце  і продовжувати розвивати підприємництво на територіях Самбора, Старосамбірського, Турківського та Сколівського районів, чим можна зупинити відтік кадрів з регіонів, а також України.

Навчання частково платне, а основне фінансове навантаження бере на себе Благодійна організація «Фонд Доскічів». Це зроблено для цього, щоб студент відчув особисту відповідальність за навчання.

Засновники бізнес-школи виношують інші ідеї, які неодмінно втілюватимуть у практичну справу. Головний їхній принцип: якщо у когось є бізнес, а для його розвитку бракує знань, тоді таким до школи НУ «Львівська політехніка». Тут також чекають на талановиту студентську молодь з гарними ідеями.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news