logo
25/02
24/02
22/02
2 ...

З місцевих бюджетів Львівщини намагаються забрати 274 млн грн – Ганущин

12-09-201920

З місцевих бюджетів Львівщини намагаються забрати 274 млн грн – Ганущин
Фото: Дивись.info

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин заявив, що уряд забирає гроші у місцевих громад, зокрема з місцевих бюджетів Львівщини в незаконний спосіб намагаються забрати 274 млн грн.

Про це Олександр Ганущин написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами голови ЛОР, загалом в межах Україні органи Державної казначейської служби України отримали вказівку призупинити проведення видатків та не вводити платіжні доручення до картотеки неоплачених платіжних документів.

«Наголошую, що мова йде про субвенцію на соціально-економічний розвиток в розмірі 5 млрд грн, яку з такою «помпою» передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому. А зараз за вказівкою Міністерство фінансів України натякають органам місцевого самоврядування – поверніть самі, бо й так видатки проводити не будемо. Саме про це – в листі заступника глави казначейства на власні підрозділи. Пригадую менш діджиталізований час, коли діяли аналогічні вказівки. За Арбузова з Азаровим. Кожен день «маленькі януковичі» затверджували реєстр платіжок більше 500 тис. грн. І в телефонному режимі «відпускали» його в життя. Навіщо це новому Прем‘єру і міністру фінансів?», – написав Олександр Ганущин.

Він нагадав, що схожа ситуація зараз є з Державним фондом регіонального розвитку, який теж «завис».

«Закликаю всі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і Казначейства. Ініціюватиму зустріч Української асоціації районних рад та обласних рад з прем‘єр-міністром України Олексієм Гончаруком та міністром фінансів Оксаною Марковою. Нехай дадуть публічні відповіді в чому справа і виправляють ситуацію!», – наголосив голова Львівської облради.

«І до речі, навіщо Держказначейство 2 і 3 вересня на своєму сайті на всю країну браво звітувало про перерахування субвенції на соцекономрозвиток до місцевих бюджетів? Геннадій Пліс, може допоможете? Трішки дивуюся, чому на захист субвенції на соцекономрозвиток і попередніх постів по аналогічній ситуації з ДФРРом стають лише представники місцевого самоврядування. Дії Офісу Президента України, а тепер вже й Кабінету Міністрів України позбавляють школи, лікарні, клуби, об‘єкти спорту вистражданого (конкурси, ПКД, співфінансування, лобізм..) права на ремонт і реконструкцію; підрядні організації, які виконували роботи на цих об‘єктах чи надали послуги оплати праці (переважна більшість договорів укладено, роботи проводяться)», – додав він.

Leopolis.news