logo
03/08
2 ...

Представники СММ ОБСЄ зустрілися з екологами Львівщини

12-09-2019778

Представники СММ ОБСЄ зустрілися з екологами Львівщини
Фото: Львівська ОДА

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зустрілися з представниками департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, аби обговорити загальну екологічну ситуацію у Львові та області.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Делегацію ОБСЄ представляли: Фарход Абдурахманов, Єлисавета Демиденко, Донан Дойл та Віктор Волчков. Участь від департаменту взяли директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Оксана Війтик та начальники відділів.

Іноземні спостерігачі цікавилися можливими екологічними загрозами життю та здоров’ю людей Львівщини, співпрацею з владою щодо вирішення нагальних екологічних питань.

У результаті зустрічі представників СММ ОБСЄ і керівництва департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації напрацьовано шляхи можливої співпраці та обговорено заходи попередження і превенції екологічних питань.

Директор департаменту подякував іноземним гостям за візит і запросив їх до участі у проведенні екологічних заходів у майбутньому.

Leopolis.news