logo
28/05
27/05
26/05
2 ...

У Трускавці в одній школі навчається вісім пар близнят та двійнят і одна трійня

13-09-2019586

У Трускавці в одній школі навчається вісім пар близнят та двійнят і одна трійня
Фото: Скріншот з відео

Чотири пари близнюків, чотири пари двійнят та ще одна трійня навчаються у Трускавецькій гімназії №2. Такої кількості близнят, двійнят та трійнят нема у жодному трускавецькому навчальному закладі.

Про це пише ZAXID.NET.

Ліда та Ліля Пилат – третьокласниці. Із усіх близнят у цій школі – вони найбільше схожі між собою. Проте, є відмінності, які неможливо побачити відразу.

«Ми відрізняємось зростом. Я вища, але Ліда старша на півтори години. Також ми пишемо порізному: одна правою рукою, а одна лівою», – розповідають дівчатка.

У своєму класі дівчатка не єдині схожі між собою. В їхньому 3-А є ще одна пара близнят та пара двійнят. На схожих школярів цей клас найбагатший у школі. Класна керівничка й досі інколи плутає близнят, адже у них навіть співзвучні імена.

«Батьки попідбирали настільки співзвучні імена, що ще складніше їх розрізняти: Макар-Захар, Марія-Софія, Лідія-Лілія», – додала Леся Кулигіна, класна керівничка 3-А класу.

У цій трускавецькій гімназії близнята та двійнята є практично у кожному з першого по п'ятий клас. До слова, у двох перших класах – найбільша кількість близнят та двійнят, є навіть трійнята.

«Загалом на сьогоднішній день у нас є 9 пар: 4 – близнят, 4 – двійнят і одні трійнята. Звичайно, що ми тішимося з цього. Це вперше за всю історію нашої школи і, напевне, за історію нашого міста», – зазначив Роман Гудзеляк, директор гімназії.

Свого символічного рекорду школа фіксувати не планує, а от близнят на навчання чекає і наступного року.

Leopolis.news