logo
28/05
27/05
26/05
24/05
23/05
22/05
21/05
2 ...

«Rapid Trident-2019»: військові показали фото і відео з підготовки до масштабних навчань

14-09-2019320

«Rapid Trident-2019»: військові показали фото і відео з підготовки до масштабних навчань
Фото: Об’єднана прес-група навчання «Rapid Trident-2019»

Підготовка до старту міжнародного навчання «Rapid Trident-2019», яке відбудеться на Яворівському полігоні, увійшла в свою активну фазу. Військовослужбовці 14 країн отримують техніку та озброєння, проводять координаційні наради, тренуються до виконання завдань.

Про це повідомляє Об’єднана прес-група навчання «Rapid Trident-2019».

На відміну від всіх попередніх навчань, цьогорічні ставлять впевнений рекорд з залучення особового складу, бойової техніки та озброєння: понад 3000 військовослужбовців  та 600 одиниць військової техніки, які одночасно будуть діяти на навчальних ділянках військового полігону. Унікальними будуть також і завдання, які військові підрозділи з різних країн мають виконати у тісній взаємодії. І про все це Армія INFOM розповідатиме максимально оперативно. Читайте нас і дізнавайтесь про все найцікавіше першими.

Нагадаємо, що цьогорічний сценарій передбачає дії багатонаціональної дивізії, що протидіє зовнішньому агресору. За легендою, ворог використовує «арсенал» гібридної війни: посилює свій воєнний потенціал, нарощує угруповання поблизу кордонів, приховано підтримує терористичні угруповання, проводить інформаційно – психологічні операції та намагається дестабілізувати суспільно-політичну обстановку. Упродовж двох тижнів українські військові разом зі своїми іноземними колегами вчитимуться протидіяти цим загрозам.

Концепція протидії ворожим задумам розбита на низку етапів. Кожен з них має свої чіткі часові рамки, та умови виконання.

Leopolis.news