logo
03/06
02/06
01/06
2 ...

Богдан визнав, що серед нардепів від «Слуги народу» є психічно хворі

16-09-2019282

Богдан визнав, що серед нардепів від «Слуги народу» є психічно хворі
Фото: УНІАН

Глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, що у президентській партії «Слуга народу» є психічно хворі і божевільні нардепи.

Про це він розповів в інтерв’ю ВВС.

У Богдана запитали, як офіс президента реагує на звинувачення деяких нардепів «Слуги народу», які запевняють, що у Зеленського не рахуються з народними обранцями і хочуть їх перетворити на «ручних тваринок».

«Там (у «Слузі народу» - ред.) є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, в кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини. Хтось себе відчуває тваринкою - що ж ми можемо зробити. Питання цілей та ідеології. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї цілі - ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди - мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом», – відповів Богдан.

Однак він виключив можливість наростання конфлікту за нардепами: «Не думаю, що буде наростати. Ви не усвідомлюєте, як тяжко приймати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість.

Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу - ми йому дзвонили і питали: «Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи». Є й такі люди».

Leopolis.news