logo
05/06
04/06
03/06
02/06
01/06
31/05
29/05
28/05
2 ...

Львів’ян запрошують на унікальний поетично-музичний вечір «Чубай. Україна. Любов. Poety»

16-09-2019368

Львів’ян запрошують на унікальний поетично-музичний вечір «Чубай. Україна. Любов. Poety»
Фото: ЛМР

У п'ятницю, 20 вересня, о 20:00 у Національному академічному драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться захід, присвячений 70-річному ювілею поета Грицька Чубая, арт-вечір «Чубай. Україна. Любов. Poety», участь у якому візьмуть найяскравіші письменники-сучасники.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

У концерті звучатимуть твори титанів літератури: Василя Стуса, Грицька Чубая, Миколи Вінграновського, Павла Тичини, Лесі Українки. А також – твори сучасників: Наталі Білоцерківець, Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Маріанни Кіяновської та Мар'яни Савки під акомпанемент симфонічного оректру INSO-Lviv та гурту «Джалапіта».

«Мене часто запитують, чи всі пісні у мене на слова батька? Ні, не всі. У цьому концерті буде лише один твір – «Вертеп». Це симфо-рок композиція, який будуть читати, репувати Андрухович і Жадан. На цей концерт я обирала поезію саме тих, про кого я читала в листах свого батька, і тих, хто був мені близький по духу. На цьому концерті буде і Василь Стус, і Микола Вінграновський, і Павло Тичина. Ми поєднуємо українську поезію, від Лесі Українки до Сергія Жадана, чим доводимо те, що нашу літературу не знищили, як би нас не «заганяли» на Соловки чи Сибір», – розповіла авторка проекту «Чубай. Україна. Любов. Poety» Соломія Чубай.

Довершенням вечора стане презентація альбому-книжки «POETY» Соломії Чубай. Двомовне видання (українською та англійською), що включає 10 пісень-симфоній, написані до культових текстів української літератури; поему Грицька Чубая «Вертеп» у виконанні Юрія Андруховича та Сергія Жадана, а також поему «Відшукання причетного» в авторському виконанні Грицька Чубая. Музику до альбому написали учасники гурту «Джалапіта»: Соломія Чубай, Том Луголообі, Сашко Главацький, Андрій Коник та Ігор Гнидин.

Leopolis.news