Завтра у Львові стартує 26 BookForum

http://leopolis.news/one.php?showPost=7937

17/09/2019

Про це повідомляє пресслужба книжкового фестивалю.

Захід об’єднає 30 тематичних напрямів, 40 локацій у середмісті, учасників з 30 країн і більш як 2000 книжкових новинок.

«Програма 26 BookForum містить понад 800 подій. Це дискусії і перформанси, лекції і воркшопи, презентації книжок та автограф-сесії, концерти і кінопокази, публічні інтерв’ю, виставки, сценічні читання і ще безліч інтерактивів. Усі поділяються на 30 тематичних кластерів і спецпроектів. Фокусна тема «Відшукування причетного» включає 8 подій», – йдеться в повідомленні.

Почесними гостями 26 BookForum стануть індійська екофеміністська письменниця, лауреатка Букерівської премії Арундаті Рой, сучасний азербайджанський письменник та журналіст Ельчін Сафарлі та вірменська письменниця в жанрі магічного реалізму та фентезі Мар’ям Петросян.

На звання найкращої книги 26 BookForum претендують 500 видань. Результати BookForum Best Book Award оголосять під час урочистої церемонії 19 вересня. Цьогоріч організатори конкурсу повернули номінацію, у якій кожен може проголосувати за книжку, яка сподобалась найбільше. Щоб віддати голос, потрібно перейти за цим посиланням, обрати номінанта і натиснути «Проголосувати за цю книгу за допомогою Facebook».

Leopolis.news