logo
03/06
02/06
01/06
31/05
29/05
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

Вистави, які можна побачити цього тижня у Львівській опері

18-09-201994

Вистави, які можна побачити цього тижня у Львівській опері
Фото: сцена з балету «Білосніжка та семеро гномів»

Цього тижня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької покажуть містичну драму «Саломеа», балет «Дон Кіхот» та «Аїда», оперу «Ріголетто», а для найменших любителів мистецтва – «Білосніжка та семеро гномів».

Про це повідомляє пресслужба культурної установи.

19 вересня о 20:30 у Дзеркальній залі – містична драма «Саломеа» за поетичним сценарієм української поетеси Наталії Давидовської. Вона присвячена Соломії Крушельницькій – видатній українській оперній співачці кінця ХІХ – початку ХХ століття, яка чарувала своїм голосом слухачів найбільших театрів світу – від Львова аж до Буенос-Айресу. У виставі тісно переплетені поезія, музика, танець – вони стають втіленням емоцій, думок співачки, її важких переживань, які часто контрастували в її душі з успішними, тріумфальними виступами.

20 вересня о 18:00  – балет «Дон Кіхот» Л. Мінкуса. Захопливий сюжет за романом Сервантеса і палка музика Мінкуса, запальні танці з національним колоритом і найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, вражаючі декорації і розкішні костюми справлять враження на глядачів різного віку.

21 вересня о 18:00 – опера «Ріголетто» Д. Верді, написана за мотивами п’єси В. Гюго «Король забавляється». В основі драми були реальні герої, тільки перенесені в оригінальні сюжетні колізії. Ця опера показує справжню і чисту любов, яка змушує молоду дівчину пожертвувати собою заради коханого. Також є зрада, запроданство, найманий вбивця, містика і глибока біль батька, який втратив свою єдину доньку, але вимушений залишатися в своїй масці блазня.

22 вересня о 12:00 – балет «Білосніжка та семеро гномів» польського композитора Богдана Павловського. Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий із дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата  мачуха-чаклунка виганяє здому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Потішні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари й підступи не переможуть Любові.

Цього ж дня о 18:00 на сцені театру – балет «Аїда» Д. Верді. У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами.

Leopolis.news