logo
28/05
27/05
26/05
2 ...

У Трампа анонсували зустріч із Зеленським

19-09-2019220

У Трампа анонсували зустріч із Зеленським
Фото: bbc.com

Віцепрезидент США Майк Пенс 18 вересня провів телефонну бесіду з президентом України Володимиром Зеленським та обговорив майбутню зустріч президента Трампа із Зеленським на наступному тижні на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на заяву Білого дому.

У заяві сказано, що розмова відбулася у продовження «продуктивної зустрічі» Пенса і Зеленського 1 вересня у Варшаві.

«Віцепрезидент підтвердив непохитну відданість США суверенітету та територіальній цілісності. Віцепрезидент позитивно оцінив адміністрацію президента Зеленського за її сміливі дії щодо боротьби з корупцією шляхом законодавчих реформ та запропонував повну підтримку США цим зусиллям», - сказано в повідомленні.

Як зазначила пресслужба президента України, Зеленський обговорив з Пенсом продовження програми безпекової допомоги Україні.

«Президент України поінформував віцепрезидента Сполучених Штатів про реформи, спрямовані на викорінення корупції у нашій країні.

Зі свого боку Майк Пенс відзначив прогрес України у впровадженні масштабних реформаторських заходів і висловив підтримку цих зусиль нової української влади».

Зеленський подякував Майку Пенсу за його роль в ухваленні рішення про продовження програми безпекової допомоги Україні та висловив сподівання, що у наступному році обсяги такої допомоги з боку США лише зростуть.

Він підкреслив важливе значення підтримки, яку надають Сполучені Штати для зміцнення обороноздатності України та реформування національного сектору безпеки й оборони.

Повідомляється також, що сторони «констатували плідний розвиток українсько-американської співпраці у сфері енергетики та висловилися за її подальше активне розширення».

Було також підкреслено «обопільне задоволення високим рівнем політичного діалогу між Україною та США на найвищому рівні».

Раніше тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор повідомив, що президенти України і США можуть зустрітися в Нью-Йорку в період з 23 по 26 вересня на полях Генеральної асамблеї ООН.

Leopolis.news