logo
03/06
02/06
01/06
2 ...

Депутати Самбірської райради просять державну владу розблокувати фінансування проектів ДФРР

20-09-2019200

Депутати Самбірської райради просять державну владу розблокувати фінансування проектів ДФРР

Учора, 19 вересня, на сесії Самбірської районної ради депутати ухвалили звернення до прем’єр-міністра України, профільних міністрів: фінансів, розвитку громад та територій. Обранці звертають увагу на неприпустимості затягування з фінансуванням Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

 

Нагадаємо, що для Самбірського району Кабінет Міністрів України затвердив дев’ять проектів, загальна сума фінансування яких з ДФРР становить 37150 тисяч гривень.

У депутатському зверненні зазначено, що відповідним Розпорядженням Кабміну районному бюджету передбачено спрямувати 750 тисяч гривень, а також бюджету Дублянської ОТГ 4 мільйони гривень субвенції на здійснення заходів із соціально-економічного розвитку територій окремих населених пунктів.

Однак Державна казначейська служба України, керуючись дорученням Міністерства фінансів, заблокувала виділення передбачуваних коштів з державного бюджету місцевим бюджетам для подальшої реалізації проектів.

Занепокоєння районних депутатів викликало і те, що на Самбірщині кожний із дев’яти проектів ДФРР громади вже розпочали реалізовувати. Водночас розпорядники готові до ефективного освоєння передбачуваних коштів. Ба більше, на цих об’єктах соціальної інфраструктури, зазначено в документі депутатів, виконано певні роботи, що зафіксовано у відповідних актах.

Виходячи з цього, депутати Самбірської районної ради просять врегулювати питання щодо продовження проведення фінансування з ДФРР та субвенції на закінчення реалізації дев’яти розпочатих проектів.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news