logo
06/06
2 ...

У Львові чиновників та комунальників зобов'язали дотримуватися Кодексу етичної поведінки

20-09-20191057

У Львові чиновників та комунальників зобов'язали дотримуватися Кодексу етичної поведінки
Фото: ілюстративне

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження Кодексу етичної поведінки посадових осіб та працівників виконавчих органів Львівської міської ради, її установ, організацій та комунальних підприємств.

 

Таке рішення члени виконавчого комітету ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Своїм рішенням члени виконкому доручили керівникам виконавчих органів міської ради, установ, організацій та комунальних підприємств забезпечити дотримання стандартів та норм Кодексу етичної поведінки та додати Кодекс до переліку обов’язкових документів, з яким ознайомлюються нові працівники при прийнятті на роботу.

Мета Кодексу: встановити та запровадити морально-етичні принципи, а також єдині норми і правила поведінки працівників, які, виконуючи свої службові обов’язки гідно, забезпечують авторитет, довіру і повагу мешканців міста до міської ради, а також сформувати спільне бачення майбутнього міста Львова як відповідального та успішного міста.

Згідно з затвердженим Кодексом місія працівників – гідне та доброчесне служіння на благо високої якості життя громади міста як цілісної спільноти громадян з високим рівнем соціального капіталу.

Також у затвердженому документі описані права працівників, стандарти поведінки та неприйнятна поведінка.

Дотримання стандартів Кодексу береться до уваги при прийнятті рішення про застосування щодо Працівника заходів дисциплінарного стягнення, заохочення або переведення на певну посаду.

Сектор з питань доброчесності та запобігання корупції департаменту «Адміністрація міського голови» публічно звітуватиме 1 раз на рік про результати контролю за дотриманням  працівниками норм Кодексу.

Леся БУРБАН, Leopolis.news