logo
03/06
02/06
01/06
2 ...

Разумков пожурив «Слуг народу» за провал голосування щодо прослуховування чиновників

20-09-201993

Разумков пожурив «Слуг народу» за провал голосування щодо прослуховування  чиновників

На засіданні фракції «Слуга народу» зранку 20 вересня голова Верховної Ради Дмитро Разумков обурювався через провал голосування законопроекту №1009, який дає НАБУ і ДБР право прослуховувати чиновників.

 

 

 

Про це інформує «Українська правда» з посиланням на джерело у фракції «Слуга народу».

«Сварок не було. Діма давав фідбек вчорашнім подіям у Раді. Він злий, тому що вважає, що його підставили», – сказав співрозмовник видання.

За словами депутатів фракції Зеленського, у четвер зранку «Слуга народу» не мала застережень щодо законопроекту №1009, однак під вечір їх переконали депутати фракції «Європейська солідарність» не голосувати за законопроект.

«Вам у вуха влили порошенки-геращенки дурню. Ви довіряєте чужим фракціям більше, як своїй», – переказують слова Разумкова депутати.

За даними УП, під кінець засідання фракція домовилася, що проводитиме додаткове засідання перед кожним важливим законопроектом, щоб у залі не виникало конфузів.

Як відомо, на засіданні 20 вересня Верховна Рада відправила на повторне друге читання законопроект, яким скасовуються так звані «правки Лозового», а НАБУ і ДБР отримує  право самостійно здійснювати прослуховування чиновників. Для того, щоб підтримати законопроект у другому читанні та в цілому, забракло голосів. «Каменем спотикання» стали зокрема правки, які стосуються права обшукувати і прослуховувати народних нардепів.

Leopolis.news