«Орфей» виконає у Львові шедеври української та світової музики

13:41 22 Жовтня 2018

«Орфей» виконає у Львові шедеври української та світової музики

Октет «Орфей» підготував для виступу у Львові ексклюзивну концертну програму «Гімн Любові».

Про це повідомляють організатори події.

Чоловічий вокальний гурт «Орфей» складається з восьми професійних співаків та музикантів, кожен з яких має вищу музичну освіту та достатній попередній досвід співу в багатьох професійних та самодіяльних хорових колективах Львова та України.

В репертуарі октету – українська та зарубіжна духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в різноманітних обробках, колядки, а також цікаві зразки світової музики. «Орфей» також виконує нові пісні, написані або аранжовані самими ж співаками групи. Колектив працює в різних виконавських стилях, проте головною сферою діяльності ансамблю залишається акапельний спів.

За роки своєї творчої діяльності «Орфей» мав дуже багато успішних та цікавих виступів, зокрема на міжнародних фестивалях, окремих концертів і концертних турне в Україні та за кордоном (Франція, Італія, Великобританія, Швейцарія, Голландія).

У понеділок, 12 листопада, «Орфей» виступить у Львові з концертами о 17:30 та 20:00 у Національному академічному драматичному театрі ім. М. Заньковецької.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин