Організатори «Woodstock»: Ми мали 40% заявок від іноземних гуртів

13:49 10 Серпня 2017

Організатори «Woodstock»: Ми мали 40% заявок від іноземних гуртів

Уже в ці вихідні, з 11 по 13 серпня, на аеродромі «Цунів», поблизу міста Городка, вшосте  відбудеться фестиваль «Woodstock Ukraine».

Про те як доїхати до українського фестивалю щасливих людей, що там робити, що їсти, де спати і навіщо взагалі їхати на «Woodstock», розповіли виконавчий директор фестивалю Богдан Іщук, арт-директор Анна Антонюк разом з вокалісткою гурту «PIANO» Христиною Головко та співорганізатором локації «Mantra House» на фестивалі Марічкою Кропатницькою.

Що чекає на відвідувачів «Woodstock Ukraine»?

Богдан: «Woodstock Ukraine» відбувається вже вшосте на знак подяки волонтерам організації «Від серця до серця», які збирали кошти на медичне обладнання з 9 березня до 9 квітня цього року. Всього вдалося зібрати 3 200 000 гривень. Щоб подякувати всім людям, які долучилися до акції, організовуємо фестиваль.

Ми облаштували наметове містечко, як платне, так і безкоштовне. Не купляйте дуже багато їжі на фестиваль, адже ми організуємо близько 15 різноманітних точок, де ви зможете і перекусити, і наїстися. Туалети, душі та всі супутні санітарні напрямки ми організуємо так, щоб кожен відвідувач не тільки класно міг відпочивати під сценою, а й почувався комфортно протягом усіх трьох днів. Відвідувачі навіть матимуть можливість політати на літаках і стрибнути з парашутом.

Анна: Цього року маємо аж три сцени: головну, другу й тиху. Друга й тиха – це локально одна сцена, проте друга функціонуватиме до початку виступів на великій сцені, а тиха – після їхнього завершення. З 14:00 до 03:00 відвідувачі матимуть, що слухати, де і як гарно проводити час.

З програмою фестивалю та його учасниками можна ознайомитися за посиланням. Зокрема, на «Woodstock Ukraine» відвідувачі почують українські гурти «ФІОЛЕТ», «Патроничі», «Detach», «Epolets», «Fontaliza»та багато інших. Разом з ними на фестиваль завітають білоруси «Akute», поляки «Materia», «Chorzy», «Tabu» – і це далеко не повний перелік іноземних гостей.

Анна: Цього року на фестивалі також буде локація «АЦШ» – «Академія Цікавих Штук» – це інтелектуальна локація, яка поділяється на спікерів та письменників. Це також можливість для громадських організацій, фондів та будь-кого, хто хоче себе представити. Для таких ініціатив на сайті фестивалю відкрито реєстрацію.

Варто зазначити, що програму наповнено з ранку до ранку. Кожен новий день починається з йоги. Хочу подякувати нашим постійним партнерам та співорганізаторам «Mantra House», які щороку до нас долучаються і привносять значну частину в атмосферу «Woodstock»!

Марічка: Завжди чудово, коли соціальні ініціативи об’єднуються і роблять щось класне разом. «Mantra House» – це громадська ініціатива. Чотири роки тому почалася наша співпраця з «Woodstock Ukraine» –  це йога-містечко, де кожен відвідувач може відпочити душею, тілом і розумом. На цьому фестивалі щодня з 09:00 маємо заняття з хатха-йоги. Знаємо, буде складно, але це можливо!

Також запропонуємо відвідувачам арт-терапію, майстер-класи з hand-made, театральної майстерності, вокальні майстер-класи – запрошуємо до цього долучатися! Також у нас працюватиме «happy food» – територія, де можна дізнатися про вегетаріанство, поспостерігати, як готують здорову їжу, і навіть скуштувати її.

Анна: Фестиваль є безкоштовним для всіх. Музиканти також виступають у нас безплатно. Я дуже вдячна всім музичним гуртам, які приїжджають до нас не один рік, підтримують і розуміють. Зокрема, гурту «PIANO», які виступатимуть цього року на тихій сцені.

Христина: Фестиваль «Woodstock» є для мене особливим. Там панує мирна і добра атмосфера, адже фестиваль засновує і поширює гарні ідеї. Там ми можемо зустріти багато цікавих людей. Повірте, кожен музикант готується до виступів на фестивалі не лише технічно, а й душевно. Ми, наприклад, готуємо дуже глибоку програму, але також запрошуємо послухати інших молодих виконавців. Для себе, наприклад, я вже розпланувала всю програму, записала, кого хочу почути. І дякую організаторам за можливість бути почутим.

Анна: Між іншим, цього року анонсуємо вісім польських гуртів, один гурт з Білорусі й один з Італії. Це майже половина цьогорічного лайн-апу.

Як дістатися з фестивалю до Львова?

Богдан: Виступи на тихій сцені завершуватимуться орієнтовано о 03:00. Автобуси з фестивалю до Львова курсуватимуть після концерту на великій сцені тільки в останній день. Ми запрошуємо всіх відвідувачів залишатися з нами з першого до останнього дня. Маємо нічне залізничне сполучення, тому всі, хто хоче доїхати до Львова, матимуть таку можливість.

Дістатися до фестивалю цього року можна одразу шістьма способами: фестивальним автобусом, електричкою, маршруткою Львів – Городок, власним автомобілем, таксі чи літаком. Територію обладнано злітною смугою, тому за парковку літака чи повітряної кулі не переймайтеся. Ознайомитися з розширеною інформацію щодо доїзду на фестиваль можна за посиланням.

Цього року лайн-ап фестивалю значно більше наповнено іноземними гуртами, ніж минулого. Рухаєтеся в бік великих європейських фестивалів?

Анна: Правду кажучи, на сьогодні український ринок дуже піднявся. Це круто, проте у зв’язку з тим, що гурти на нашому фестивалі не отримують гонорару, ми маємо багато відмов від українських виконавців. Спочатку це нас засмутило. Проте пам’ятаймо мету нашого фестивалю – розвиток української музики. Гурти, які кілька років поспіль приїжджали до нас «молодими», на сьогодні вже є зірками. Також ми мали 40% заявок від іноземних гуртів, тому обрали найкращих і запросили на фестиваль.

На польському «Woodstock» можемо почути гурти світового рівня, як «Bring Me the Horizon» чи «Apocalyptica». Чому такого немає на українському фестивалі?

Богдан: На польський фестиваль приїжджають 700 000 осіб, тому є зацікавленість самих гуртів. Умови фестивалів майже ідентичні. Повірте, якщо на наш фестиваль приїжджатимуть півмільйона осіб, то більшість топових українських гуртів радо заповнюватиме заявку на фестиваль, адже це – можливість показати себе великій аудиторії. Доволі багато гуртів починають свою світову кар’єру саме з польського фестивалю «Woodstock», адже знайомляться не тільки з польською, а й з німецькою, англійською, французькою та, загалом, європейською аудиторією.

Сподіваєтеся, що іноземні гурти приваблять в Україну іноземного слухача?

Богдан: У вівторок на наш фестиваль уже заїхали жити німці – за три дні до початку, щоб точно не запізнитися! Сьогодні (у середу, 9 серпня – ред.) плануємо зустрічати гостей з Польщі та Білорусі.

Анна: Очікуємо доволі багато відвідувачів саме з цих країн.

Богдан: Реєстрацію на доїзд, до речі, заповнило чимало іноземців. Їм узагалі доволі вигідно перебувати в Україні. Наприклад, ті самі німці хотіли поїхати купляти їжу в супермаркет, але потім побачили ціни на фудкорті та зрозуміли, що можуть харчуватися, ні в чому собі не відмовляючи.

А з українським гаманцем можна буде нормально почуватися?

Богдан: З цим проблем ніколи не було. Ми не мали жодного разу скарг на підприємців та їхні ціни на фудкортах. Щодо інших послуг – підзарядка телефонів, камери зберігання, – то маємо помірні ціни.

Що не можна проносити з собою на фестиваль?

Богдан: У рамках безпеки не можна заносити скло та міцні напої. На фестивалі дозволено тільки пивну продукцію. Ні в якому разі не можна заносити наркотики. Ми запросили на фестиваль прикордонну службу й маленьких песиків, які знають свою справу. Є стереотип щодо аудиторії фестивалю «Woodstock», ми ж хочемо обмежити вживання алкоголю серед аудиторії та заборонити наркотики.

Марічка: Навіть сама програма фестивалю – лекторії, ініціативи й заняття хатха-йогою – спонукають спробувати альтернативний відпочинок, без алкоголю!

Богдан: Запрошуємо всіх на фестиваль «Woodstock Ukraine» з 11 по 13 серпня! PEACE! LOVE! MUSIC!

Андрій КОСТЮК, Leopolis.news

Реклама

Останні новини