Ознаки інформаційної війни з Україною були помітні ще в 2000-х – Олег Романчук

19:00 16 Грудня 2016

Ознаки інформаційної війни з Україною були помітні ще в 2000-х – Олег Романчук

Головний редактор журналу «Універсум» та експерт в області інформаційної війни Олег Романчук зазначив, що ще з початку тисячоліття помічав ознаки російської пропаганди в медіа та літературі.

Про це він зазначив на круглому столі «Пропаганда в умовах інформаційно-психологічної війни» в прес-центрі Leopolis, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«В 2011  році ми у Львові організовували дискусію, яка мала назву «Інформаційні та книжкові війни проти України. Чи є можливість протидії?». Наголошую – 2011 рік. Пізніше разом з Володимиром Огризком на цю ж тему проводили кілька таких зустрічей. А в журналі «Універсум» статті, що попереджали б про загрозу пропаганди з’являлися ще з 2002-го. Це був, так би мовити, виховний процес, однак результату його я не побачив.

Тому, коли наш Президент, наш головнокомандувач каже, що Революція Гідності підвела риску під пострадянським минулим, звучить оптимістично, але не переконливо», – додав Олег Романчук.

Також він висловив своє обурення щодо окремих українських телеканалів, які постійно транслюють в своєму ефірі раддянські фільми. За його словами це означає, що «полювання за нашими душами продовжується».

Любомир ШКІЛЬ, Leopolis.news

Реклама

Останні новини