Патрульна поліція Львова працюватиме в посиленому режимі на вихідні

17:12 13 Жовтня 2017

Патрульна поліція Львова працюватиме в посиленому режимі на вихідні

На вихідні патрульна поліція Львова працюватиме в посиленому режимі, будуть ситуативні перекриття.

Як інформує патрульна поліція Львова, з нагоди 75-річчя створення УПА та Дня захисника України у Львові плануються масові заходи, які потребуватимуть охорони публічного порядку та часткового перекриття руху.

14 жовтня 2017 року з 10:45 до 12:30 буде перекрита ділянка дороги від вулиці Винниченка,12 до вулиці Просвіти, у зв‘язку з проведенням ритуалу прийняття Урочистої Клятви першокурсниками Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації.

Під час проведення традиційного маршу в день створення УПА під назвою «Воля народам – Воля людині» відбудеться супровід екіпажами патрулів та ситуативне перекриття руху за таким маршрутом: пам‘ятник В.Чорноволу – вул. Підвальна – пл.Ринок – вул. Памви Беринди – пр.Свободи – вул. Дорошенка – вул.С. Бандери – пам‘ятник С. Бандері. Вшанування пам’яті героїв української національно-визвольної боротьби ходою, почнеться з 18 години і триватиме до 21:00.

«Патрульна поліція Львова звертається до львів‘ян та гостей міста, у разі виявлення підозрілих предметів, осіб – одразу телефонувати за номером 102.

Давайте спільно не допустимо жодних провокацій у нашому місті!», – закликають патрульні.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин