Петро Адамик: Ситуація зі сміттям у Львові найближчим часом покращиться

19:20 8 Червня 2017

Петро Адамик: Ситуація зі сміттям у Львові найближчим часом покращиться

фото: Zaxid.net

Голова фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Львівській міськраді Петро Адамик каже, що у БПП готові допомогти міському голові у ситуації з сміттям.

Про це він написав у «Facebook», коментуючи призначення депутата фракції БПП у ЛМР Івана Івановича Рудницького на посаду директора департаменту поводження з побутовими відходами в місті.

«Як керівник фракції, хочу з цього приводу відзначити наступне. Ми, як представники мешканців міста, які проголосували за нас, не можемо усуватись від проблем міста з сміттям. Ми розуміємо, що сьогодні політично це питання є «токсичним», воно не принесене ані політичних дивідендів, ані любові виборців. Але його потрібно вирішувати.

Очевидно, що команді міського голови самотужки надзвичайно важко справитись з цією проблемою – і через об’єктивні, і суб’єктивні причини. Уряд, обласна адміністрація зробили свої кроки для того, щоб вирішити це питання. Тепер Львівська міська рада також має пожвавити цей процес з свого боку», – заявив Адамик.

«Іван Іванович – досвідчений менеджер, який, я переконаний, суттєво посилить цей напрямок роботи. Думаю, уже незабаром ми побачимо перші позитивні наслідки цього призначення. Тож хочу побажати йому успіху та терпіння в цій нелегкій справі!», – додав голова фракції БПП.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини