Похмурський звільнився із посади директора центру екстреної допомоги Львівщини

16:21 11 Січня 2019

Похмурський звільнився із посади директора центру екстреної допомоги Львівщини

Фото: Facebook

Генеральний директор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Похмурський написав заяву на звільнення.

Заяву за згодою сторін керівник центру написав 10 січня.

Причиною звільнення Володимир Похмурський у коментарі Zaxid.net назвав протидію з боку директорки департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак.

«Я не іду, грюкнувши дверима. За два роки багато чого вдалося зробити. Зокрема, провів реорганізацію служби в контексті об’єднання трьох великих незалежних структур, так би мовити, «без крові», у дуже складних умовах. Незважаючи на значний опір та нечистоплотну ринкову конкуренцію, сьогодні у Львові створено одну з найкращих диспетчерських. Та з незрозумілих причин замість підтримки з боку керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА, мені весь час вставляли палки в колеса, – розповів Володимир Похмурський.

Він додав, що  за два роки у центрі було 22 перевірки, безліч анонімних листів із скаргами. З серпня 2018 року не розглядаються важливі документи, які стосуються змін, пов’язаних з введенням у дію центральної диспетчерської.

«Це призвело до того, що цілу область сьогодні обслуговують диспетчери, розраховані тільки на Львів. У той же час понад 80 диспетчерів у районах отримують зарплату. Заблокований контроль якості лікувального процесу та інші важливі напрямки. Я не бачу можливості працювати в таких умовах, тому й вирішив звільнитися»,– сказав Володимир Похмурський.

В.о. начальника управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий підтвердив ZIK, що Володимир Похмурський написав заяву на звільнення за угодою сторін. Далі буде призначений в.о. керівника і розпочнеться підготовка до оголошення конкурсу і визначення на конкурсних засадах нового керівника закладу.

За словами Віктора Кусого, виконувати обов’язки буде один із заступників гендиректора центру.

Керівник управління майном також зауважив, що за час роботи пан Володимир Похмурський не зміг знайти порозуміння з колективом центру.

Нагадаємо, ще у січні минулого року комісія Львівської обласної ради з питань охорони здоров’я визнала незадовільною роботу генерального директора КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Похмурського.

Депутати Львівської обласної ради проголосували за кандидатуру Володимира Похмурського на посаду директора «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на сесії 31 січня 2017 року. Володимир Похмурський став переможцем відкритого конкурсу на посаду керівника центру.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин