Показники лічильника можна подати за новим телефоном – «Львівобленерго»

16:55 1 Серпня 2018

Показники лічильника можна подати за новим телефоном – «Львівобленерго»

Фото: raik.by

У липні для побутових споживачів запрацював новий багатоканальний стаціонарний номер телефону 295-85-13, за допомогою якого можна самостійно подати показник електролічильника в автоматичному режимі.

Про це повідомила прес-служба ПрАТ «Львівобленерго».

Щоб подати показники лічильника:

  1. Наберіть номер 295-85-13 (цілодобово, згідно з тарифами оператора). Далі дотримуйтесь підказок голосового меню.
  2. Після звукового сигналу введіть свій десятизначний код (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, яку ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в оператора кол-центру ПрАТ «Львівобленерго» 0-800-50-15-68 або у відповідному районному відділенні електропостачання).
  3. Після перевірки введеного коду натисніть «1» (якщо код ввели неправильно і треба його ввести ще раз – натисніть «9»).
  4. Після звукового сигналу введіть свій показник лічильника.
  5. Якщо показник ввели правильно – натисніть «1» (якщо показник ввели неправильно і треба його ввести ще раз – натисніть «9»).
  6. Програма повідомить вас про успішне прийняття показника лічильника.

Наголошено, що сервіс працює для всіх побутових споживачів ПрАТ «Львівобленерго». Водночас тим споживачам, у яких встановлено дво- чи тризонний лічильник («нічний» тариф), потрібно скористатись іншими доступними способами подачі показників: електронна пошта pokaz@loe.lviv.ua; онлайн-сервіс «Персональний кабінет» info.loe.lviv.ua; кол-центр 0-800-50-15-68; SMS-повідомлення на короткий номер 5068; Центр обслуговування клієнтів (м. Львів, вул. Шевченка, 1); відповідне відділення електропостачання.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин