Пологове відділення на Раппопорта запрацювало після ремонту (ФОТО)

14:01 14 Вересня 2017

Пологове відділення на Раппопорта запрацювало після ремонту (ФОТО)

Після планової профілактичної дезінфекції та проведення ремонтних робіт відкрили пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Раппопорта у Львові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Зазначено, що загальна вартість ремонтних робіт становила 841 тис. грн. Зокрема, як повідомили у 3-й міській клінічній лікарні Львова, за кошти міського бюджету в сумі 120 000 грн. у пологовому відділенні проведено капітальний ремонт санітарного вузла та душової на ІІ поверсі акушерського відділення.

За позабюджетні кошти в сумі 720 950 грн капітально відремонтовано операційний блок, зроблено поточний ремонт пологових залів, палат для пацієнток після операцій, деяких палат спільного перебування матері та дитини, а також відремонтовано палати №6, №9, №10 та кабінет запису КТГ у відділенні патології вагітності.

Окрім того, завершують реконструкцію склепіння та декоративного парапету будівлі, в якій розташоване пологове відділення. Реконструкцію проводить управління охорони історичного середовища Львівської міської ради за кошти міського бюджету.

Фото: ЛМР

Leopolis.news

Останні новини