Порошенко: 2020 року ЗСУ будуть здатні діяти повністю за стандартами НАТО

21:28 10 Січня 2019

Порошенко: 2020 року ЗСУ будуть здатні діяти повністю за стандартами НАТО

Фото: BBC.com

Президент України Петро Порошенко заявив, що українська армія 2020 року буде організована та здатна діяти повністю за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Про це він повідомив під час робочої поїздки на Рівненщину, інформує прес-служба гаранта.

«В 2020 році ЗСУ будуть зорганізовані і здатні діяти повністю за стандартами НАТО відповідно до закону про національну безпеку», – зазначив глава держави

За його словами, «зусилля українського народу та героїзм армії викликають повагу і розуміння світу та дозволяють українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України. Мова йде про широкий спектр підтримки, включно з санкціями, допомогою в підготовці фахівців, постачанні зброї, зокрема і протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

 «Американські генерали і генерали інших країн-членів НАТО казали, що 4-5 років потрібно для створення однієї бригади і за 4 роки створили ЗСУ. І сьогодні – це сотні тисяч належно підготовлених, гарно озброєних і забезпечених усім необхідним воїнів з речовим, медичним, харчовим, бойовим, житловим і іншим забезпеченням воїнів, які нарешті почали виховуватись на українських традиціях», – розповів Президент.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин