Порошенко підписав закон про вітання «Слава Україні!»

21:17 11 Жовтня 2018

Порошенко підписав закон про вітання «Слава Україні!»

Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який закріплює для армії та поліції вітання «Слава Україні! – Героям слава!».

Як повідомляє УНІАН, про це глава держави заявив під час зустрічі з командирами бригад Збройних сил, Національної гвардії і Державної прикордонної служби в рамках робочої поїздки до Хмельницькій області.

«Парламент підтримав пропозиції президента, прийняв закон, і я його підписав щодо зміни до військових статутів стосовно військового вітання. «Слава Україні!» є сьогодні абсолютно природним для кожного українського воїна й для кожного українського громадянина», – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вітання «Слава Україні! – Героям слава!» (№9036). Законом закріплюється привітання у Збройних силах та в Національній поліції «Слава Україні!» та відповідь «Героям слава!». Законом вносяться зміни до Статуту внутрішньої служби ЗСУ, Статуту гарнізонної та вартової служб ЗСУ і Стройового статуту ЗСУ, а також до закону «Про Національну поліцію України» щодо встановлення нового військового вітання, а також впорядковано Ритуал підняття Державного прапора України. Також у законі закріплено звернення «пане (пані)» замість «товаришу», хоча в першому читанні пропонувалося залишити і звернення «товариш». Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин