Портнов розірвав договір з NewsOne через зміну власника

15:59 5 Жовтня 2018

Портнов розірвав договір з NewsOne через зміну власника

Фото: Андрій Портнов

Екс-заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов вирішив розірвати договір про управління телеканалом NewsOne.

Про це він написав у «Facebook», коментуючи інформацію про передачу корпоративних прав на канал нардепу від Опозиційного блоку Тарасу Козаку.

«До всіх подій навколо NewsOne додалася ще одна. На каналі змінюється власник. На рішення про зміну структури власності я вплинути не можу… У зв’язку цим, я ініціював розірвання договору про управління NewsOne», – написав він.

«Від сьогодні я більше не буду мати стосунку до інформаційної, адміністративної або іншої діяльності телеканалу», – сказав Портнов, запевнивши, що виконає всі обіцянки, які встиг дати публічно.

«Як людина, яка не кидає розпочате, я не можу залишити журналістів у таку хвилину, тому все, що я встиг пообіцяти публічно, закінчу. Я буду в контакті з менеджментом каналу і продовжу його судовий і міжнародний захист доти, доки він буде перебувати в опозиційній до влади риториці», – зазначив Портнов.

Як відомо, Портнов з початку вересня отримав в управління телеканал «NewsOne» та регулював інформаційну політику каналу.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин