logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
01/08
31/07
2 ...

Мальський дав новим головам райдержадміністрацій 3 місяці випробувального терміну

25-10-2019223

Мальський дав новим головам райдержадміністрацій 3 місяці випробувального терміну
Фото: zik.ua

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський дав три місяці випробувального терміну новообраним та майбутнім головам РДА Львівщини.

Про це Мальський написав у себе на Facebook.

«На сьогодні погоджено ряд нових призначень керівників районів. Здебільшого це молоді, активні, дієві і цілеспрямовані люди. Незважаючи на новий кількарівневий механізм відбору кандидатів, що базується на подоланні кадрового голоду і «знищенні старої системи», кінцево виявити відповідність людини займаній посаді зможемо лише на практиці. Тому вважаю за доцільне запровадити «випробувальний боєм термін» для осіб, яких буде призначено на посади голів райдержадміністрацій.

Переконаний, що часу у 3 місяці буде достатньо для розуміння всіма нами, чи ці керівники здатні до розв’язання найактуальніших для району проблем, чи прагнуть втілювати нові ідеї, чи спроможні до пошуку алгоритмів комунікації, а також спілкування влади із суспільством, громадським сектором, експертним середовищем та пресою, тощо.
Моя чітка позиція: щодо керівників, котрі не справлятимуться з своїми обов’язками, будуть прийнятті принципові кадрові рішення», – зазначив Маркіян Мальський.

Leopolis.news