logo
19/04
17/04
16/04
15/04
12/04
11/04
2 ...

Шмигаль зустрівся з командою МВФ у Києві: деталі

12-02-2024 17:391344

Шмигаль зустрівся з командою МВФ у Києві: деталі
Фото: Урядовий портал

У Києві відбулася зустріч прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та команди Міжнародного валютного фонду на чолі із заступником директора Європейського департаменту МВФ Умою Рамакрішнан.

На зустрічі також були присутні міністр фінансів України Сергій Марченко та заступник Виконавчого директора МВФ від України Владислав Рашкован, інформує Урядовий портал.

Сторони обговорили впровадження реформ та фінансування України на цей рік.

«Уряд наполегливо працює з партнерами у цьому напрямку. Маємо позитивне рішення щодо Ukraine Facility на 50 млрд євро та підтримку країн G7», – підкреслив Шмигаль.

Прем’єр відзначив ефективність роботи українського зернового коридору та його позитивний вплив на економіку. Учасники зустрічі також окреслили точки зростання ВВП, серед яких розвиток оборонно-промислового комплексу.

Шмигаль розповів про роботу в напрямку конфіскації заморожених російських активів:

«Розраховуємо спільно з партнерами цього року напрацювати механізм, який дозволить спрямувати ці активи для відновлення нашої країни».

Прем’єр подякував Фонду за успішний другий перегляд програми EFF на 15,6 млрд дол.

За його словами, МВФ — один із найбільших фінансових партнерів нашої країни: «Загалом за 2022-2023 роки Фонд надав Україні понад 7 млрд доларів США. Цього року очікуємо від МВФ 5,4 млрд дол. Системно працюємо для забезпечення макроекономічної стабільності».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news