logo
21/04
20/04
19/04
18/04
2 ...

Сирський заявив про виведення військ із Авдіївки

17-02-2024 10:091026

Сирський заявив про виведення військ із Авдіївки
Фото: ілюстративне

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про виведення українських підрозділів із Авдіївки.

Про це Сирський повідомив у Facebook

«Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах.

Наші воїни гідно виконали свій військовий обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, нанесли ворогу значні втрати в живій силі та техніці.

Вживаємо заходів для стабілізації обстановки та утримання займаних позицій.

Життя військовослужбовців — найвища цінність.

Авдіївку ми все одно повернемо.

СЛАВА УКРАЇНІ!», – повідомив Сирський.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський, що українські військові «відповідно до отриманого розпорядження, вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції».

«У ситуації, коли ворог наступає по трупах своїх же солдатів із перевагою снарядів десять до одного, під постійними бомбардуваннями — це єдине правильне рішення.

Оточення не допущено, особовий склад виведено, наші воїни зайняли оборону на визначених рубежах», – повідомив Тарнавський.

Раніше Тарнавський повідомив, що станом на 21:00 16 лютого в Авдіївці тривають важкі бої, на коксохімічному заводі палає пожежа через удари росіян.

Також напередодні Тарнавський повідомив, що українські війська для збереження життів та покращення оперативної обстановки відійшли з позиції «Зеніт» в Авдіївці.

Важкі бої у місті продовжувалися вже тривалий час, вчора ввечері у оперативно-стратегічному угрупованні військ «Таврія» повідомили, що у російський полон потрапили декілька українських бійців.

 

У Третій окремій штурмовій бригаді зазначили, що загарбницькі війська майже оточили українські сили, але їм не вдалося замкнути кільце.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news