logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
01/08
31/07
2 ...

В Україну прибула делегація Венеціанської комісії для вивчення «мовного закону»

27-10-2019270

В Україну прибула делегація Венеціанської комісії для вивчення «мовного закону»
Фото: mfa.gov.ua

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв делегацію Венеціанської комісії (Комісія за демократію через право Ради Європи) у рамках їхнього візиту в Україну, метою якої є вивчення аспектів впровадження Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Результатом візиту експертів Венеціанської комісії має стати підготовка висновку Венеціанської комісії щодо імплементації Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який комісія має ухвалити на своєму пленарному засіданні у грудні цього року.

«Україна повністю гарантує захист прав національних меншин і виходить з переконання, що закон про державну мову покликаний розширити можливості для національних меншин відігравати важливу роль в українському суспільстві», – написано в повідомленні на офіційному сайті МЗС України.

Як відомо, 25 квітня Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про мову. Поправки до документа парламентарії розглядали на пленарних засіданнях майже два місяці - з 28 лютого.

15 травня Президент України Петро Порошенко підписав «мовний закон», відзначивши його виняткову збалансованість.

Leopolis.news