logo
16/04
15/04
2 ...

На фронті загинув енергетик «Львівобленерго» Микола Шаланкевич

21-02-2024 18:34261

На фронті загинув енергетик «Львівобленерго» Микола Шаланкевич
Фото: Львівобленерго

Віддав своє життя за Україну Шаланкевич Микола Петрович, електромонтер ОВБЕ групи роботи з побутовими споживачами Південного РЕМ ПрАТ «Львівобленерго».

Про це повідомляє ПрАТ «Львівобленерго».

Герой загинув 19 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Захиснику-енергетику було всього 31 рік.

Народився Шаланкевич Микола Петрович 21 травня 1992 року у місті Стрию.

Навчався у Стрийському коледжі ЛНАУ за спеціальністю: електрифікація та автоматизація сільськогосподарського виробництва, де отримав кваліфікацію: техніка-електрика.

Після навчання був призваний на строкову службу, яку проходив у 80-му окремому аеромобільному полку.

З 2014 року Микола Шаланкевич брав участь в АТО та боронив Донецький аеропорт.

Микола Петрович почав працювати у нашій компанії з 18 листопада 2015 року електромонтером ОВБ 3 групи (Групи роботи з побутовими споживачами - ОВБЕ) Південного РЕМ.

Під час роботи заочно здобув другу освіту, навчався за спеціальністю:  енергетика та електротехнічні системи в АПК та отримав кваліфікацію: інженера-електрика у Стрийському коледжі ЛНАУ.

З початку повномасштабного вторгнення Микола Шаланкевич доєднався до лав ЗСУ в 24 ОМБр імені короля Данила. Загинув наш колега під час виконання бойового завдання, потрапивши під артобстріл 19 лютого 2024 року у селі Леонідівка Донецької області.

«Він був тихим та спокійним, добре виконував свою роботу. Став на захист України в перші дні. Чудовий сім’янин, хороший друг, який ніколи нікого не залишав в біді. Будемо пам’ятати в наших серцях його героїчний вчинок», — згадують про Миколу Шаланкевича його колеги з Південного РЕМ Юрій Мельникович та Андрій Волосецький.

У Миколи Шаланкевича залишились мама, дружина, четверо дітей.

Вічна пам'ять Герою!

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news