logo
16/04
15/04
2 ...

Удар ЗСУ по полігону на Донеччині: росЗМІ пишуть про ідентифікацію 68 загиблих

22-02-2024 09:55172

Удар ЗСУ по полігону на Донеччині: росЗМІ пишуть про ідентифікацію 68 загиблих
Фото: ілюстративне

Російські окупанти верифікували список із 68 солдатів, які загинули від удару ЗСУ під час шикування на тимчасово окупованій території Донецької області 20 лютого.

Про це пише російське видання «Важные истории».

За даними російських пропагандистів, усі військові були приписані до військової частини 06705 у Забайкаллі та служили в 36-й мотострілецькій бригаді.

Про те, що список справжній і те, що удару було завдано під час шикування перед командувачем 29-ї армії Східного округу генерал-майором Олегом Моїсеєвим, підтвердив службовець цієї частини.

За його словами, удар був такої сили, що «розлетілося все», «поранених було дуже багато», частину з них відправили в госпіталь Ростова-на-Дону.

Видання пише, що їм відомі імена 66 бійців, двох упізнати не вдалося.

«Важные истории» також знайшли сторінки деяких загиблих окупантів у соцмережах − усі вони востаннє були в мережі в день атаки.

У коментарях під фото одного з них, Олександра Рустамова, з'явилися коментарі зі свічками і словами «Царство небесне!».

Також видання знайшло сторінки інших військових зі списку − Олександра Пусєва, Сергія Петрова, Олексія Філімонова, Віталія Іщенка та Дениса Сахацького. Усі вони востаннє були онлайн 20 лютого.

Військовий Олексій Міхальов, який називає себе заступником командира батальйону спеціального призначення Східного військового округу, опублікував у своїй групі «ВКонтакте» пост: «Вічна пам'ять братики, 20.02.2024 це дата назавжди в моєму серці».

Раніше повідомлялося, що ЗСУ 20 лютого вдарили по шикуванню російських мотострільців в окупованій частині Донеччини, поки загарбники чекали на командувача.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news