logo
16/04
2 ...

Відома хірургиня зі США у Львові допомогатиме дітям з вадами обличчя

26-02-2024 13:49177

Відома хірургиня зі США у Львові допомогатиме дітям з вадами обличчя
Фото: пресслужба Львівської міської ради

Відома хірургиня зі США Оксана Джексон, яка отримала нагороду від Президента України за багаторічну допомогу українським дітям та пораненим військовим, прибула до Львова з новою місією.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Упродовж кількох днів хірургиня із двома своїми американськими колегами та українським лікарями оперуватимуть та консультуватимуть дітей з вродженими вадами, деформаціями і новоутворами обличчя і тіла у дитячій лікарні святого Миколая Першого медичного об'єднання Львова. Окрім консультацій, лікарі планують виконати понад 15 складних оперативних втручань.

«Цього разу з добрим другом Першого медобʼєднання Львова Оксаною Джексон приїхали, зокрема, і її колеги Девід Лоу – дитячий пластичний і реконструктивний хірург із лікарні у Філадельфії, та пластична хірургиня Наталія Біскуп. Разом із українською командою лікарів вони проведуть в операційній два дні.

Під час цього візиту лікарі візьмуться за найскладніші випадки: розщілини губ та піднебіння, розлади мовлення при розщілині піднебіння, синдром Поланда, деформації носа та вух, лицьовий параліч, опіки, шрами на обличчі, ліпоми, вроджені невуси», – повідомили в дитячій лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news