logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

Турківська міськрада відгукується на потреби захисників України

28-02-2024 20:30516

Турківська міськрада відгукується на потреби захисників України

Турківська міська рада Самбірськог району продовжує допомагати захисникам України у боротьбі з російським окупантом. Спільними зусиллями для 110-ї окремої механізованої бригади імені генерала-хорунжого Марка Безручка, яка зараз тримає оборону на Авдіївському  напрямку, придбали 10 ліхтарів KOMBAT Predator Headlamp II Uni Olive.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

Нещодавно міська рада, зваживши на гострі потреби військової частини А 0284, передала їй квадрокоптер- дрон DJI Mavic 3T (Thermal). На черговій сесії депутати прийняли чотири комплексні програми для підтримки в умовах воєнного стану підрозділів ЗСУ. 

Програмою передбачено виділити 925 тис. грн.. на придбання для різних військових частин обладнання і предметів довгострокового користування. За ці кошти будуть закуплені захисникам сучасні квадрокоптери, дрони, тепловізори тощо. 

Не забули  про матеріальну підтримку військовослужбовців, інших осіб територіальної громади, які беруть (брали) участь у відсічі  збройної агресії російської федерації та членів їх сімей на 2024-2025 роки.

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news