logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

Переможці конкурсу дитячих бізнес-ідей «Сміливість бути» від «Фундації Кредо» поїдуть до Польщі

28-02-2024 20:16162

Переможці конкурсу дитячих бізнес-ідей «Сміливість бути» від «Фундації Кредо» поїдуть до Польщі
Фото: соцмережі

 «Фундація Кредо», корпоративний благодійний фонд Кредобанку, підбив підсумки конкурсу дитячих бізнес-ідей у рамках освітнього проєкту із заохочення шкільного підприємництва та розвитку фінансової грамотності для старшокласників Львова «Сміливість бути». Три команди львівських школярів, що запропонували та захистили найоригінальніші ідеї, отримали в подарунок поїздку до Варшави під час весняних канікул.

Про це повідомляє пресслужба «Кредобанку».

У конкурсі бізнес-ідей взяли участь 225 старшокласників з 23-х львівських шкіл. Проекти на конкурс подали 48 учнівських команд, 26 команд презентували свої проекти у фіналі. Кожній команді допомагали львівські підприємці та керівники компаній Львова, що погодилися бути менторами проекту. Фіналісти конкурсу отримали подарунки від партнерів ініціативи «Сміливість бути», де одним з призів стало фінансування реалізації дитячої бізнес-ідеї від управління освіти Львівської міської ради.  

Ініціатива «Сміливість бути» для львівських старшокласників стала успішним пілотним проектом із промоції вільного підприємництва, яке надзвичайно потрібне для розвитку економіки України. Загалом у нашому марафоні підприємництва та фінансової грамотності взяли участь 1800 старшокласників та 25 вчителів львівських шкіл. Щиро дякую всім партнерам, що допомогли реалізувати нашу амбітну ціль, та вітаю переможців конкурсу бізнес-ідей, які вже незабаром вирушать у захоплюючу подорож до Варшави», — говорить голова БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо» Соломія Говоруха.

Проект «Сміливість бути» реалізується БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо» спільно з Центром професійної підготовки педагогічних працівників Львова та управління освіти Львівської міської ради. Його мета – заохотити учнів старших класів до підприємництва через поєднання цікавої теорії з динамічною практикою. Ініціатива є частиною системної роботи Кредобанку з поширення знань про фінансову грамотність серед молоді. 

Проект триває із жовтня 2023 року до березня 2024 року. Протягом цього часу у його рамках відбулася серія зустрічей львівських старшокласників з успішними підприємцями, конкурс авторських лекцій з фінансової грамотності для вчителів львівських шкіл, створено онлайн-курс відеолекцій з підприємництва та проведено конкурс бізнес-ідей для учнів шкіл-учасників проекту. Партнерами ініціативи стали понад 25 компаній та бізнес-клубів Львова.  

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news