logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

На Марсовому полі у Львові завершують пошукові та ексгумаційні роботи

29-02-2024 12:51123

На Марсовому полі у Львові завершують пошукові та ексгумаційні роботи
Фото: пресслужба ЛОР

На Личаківському кладовищі на колишньому Марсовому полі  КП «Меморіально-пошуковий центр «Доля» розпочав третій етап пошукових робіт.

Про це розповів директор комунального підприємства, депутат Львівської обласної ради Святослав Шеремета, інформує пресслужба ЛОР.

«У лютому минулого року ми розпочали пошукові земляні роботи й відповідно до архівних даних було виявлено перші останки.  Після цього розпочалися дослідження трав’яного газону справа від центральної алеї, де було ексгумовано 653 останки.

Наступним етапом було дослідження власне колишньої центральної алеї. Тут було ексгумовано 211 останків у верхній частині алеї та 268 у 16 криптах знизу.

Загалом минулого року, за підсумками двох етапів, ексгумовано 1132 останки. Більшість з яких – загиблі у повоєнний період та в час Другої світової війни »,  - повідомив Святослав Шеремета.

За його словами, є сподівання, що до кінця весни цього року можна буде уже завершити пошукові та ексгумаційні роботи повністю. Як зауважив Святослав Шеремета, це залежить в першу чергу від погодних умов та темпів проведення робіт.

Leopolis.news